Previous slide
Next slide

خدمات اینترنت Public WiFi

سرویس public wifi، را می‌توان در مکان‌های عمومی معروف مانند فرودگاه‌ها، کافی شاپ‌ها، مراکز خرید، رستوران‌ها و هتل‌ها پیدا کرد که به شما امکان دسترسی رایگان به اینترنت را می‌دهد. این «هات اسپات‌ها» به قدری گسترده و رایج هستند که اغلب افراد تا از وجود آن‌ها باخبر می‌شوند، به‌سرعت از آن‌ها استفاده می‌کنند.

در کشور ما نیز مانند سایر کشورها در سال‌های اخیر، نیاز به استفاده از اینترنت در مکان‌های عمومی مثل کافه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها و… افزایش چشمگیری داشته است. امروزه مشتریان نیز اماکنی را ترجیح می‌دهند که سرویس وای فای عمومی داشته باشند. بنابراین، صاحبان کسب‌وکارها بهتر است جهت توسعه کارشان، اقدام به خرید خدمات اینترنت public wifi نمایند.

سرویس وای فای عمومی، قابلیت استفاده چند صد کاربر به طور همزمان را دارد و دقیقاً به همین دلیل، نکات امنیتی زیادی در آن رعایت می‌شود. این مسئله نه‌تنها برای کاربران اهمیت زیادی دارد، بلکه از نظر حفظ امنیت صاحبان کسب‌و‌کار نیز مهم است و حتماً باید رعایت شود. به این منظور، بهتر است وای فای عمومی به صورت کنترل شده در اختیار کاربران قرار بگیرد. اگر این گونه نباشد ممکن است جرائمی توسط کاربران برنامه‌ریزی شود که مسئولیت آن متوجه مدیر رستوران یا آن مکان عمومی خواهد بود.

به همین دلیل باید در انتخاب شرکت ارائه دهنده اینترنت وایرلس دقت کنید و از شرکت‌هایی این خدمات را بگیرید که به تمام نکات امنیتی آن توجه نشان دهند.

از افتخارات ما ارائه خدمات اینترنت وایرلس عمومی با بهترین کیفیت است

انواع سرویس وایرلس

Public Wifi

بصورت هات اسپات و اشتراک SSID

Communication wireless

بعنوان بستر انتقال استفاده می شود

نحوه استفاده سرویس وایرلس عمومی

تعرفه سرویس public wifi

نحوه استفاده سرویس وایرلس عمومی

برای استفاده از سرویس وایرلس عمومی (Public Wi-Fi) آذین کیا کافیست در مکانهایی که آذین کیا آنها را به Public Wi-Fi تجهیز کرده است، کاربر به این سرویس متصل شود.

تعرفه سرویس public wifi

برای اطلاع از تعرفه خدمات و سرویس ها
کلیک کنید